Skriv ut|Tipsa om sidan

KTF Koncernklubb

KTF Koncernklubb består av medlemmar inom KF/COOP. Styrelsen leder klubbens verksamhet och ska därvid följa koncernklubbens stadgar och beslut.

Styrelsen består av:

Ordförande
Johan Videkorp (f.d. Wiberg), Coop Ängelholm
Mobil 070-376 30 89
E-post: wiberg.johan.anders@gmail.com

Kassör
Håkan Johansson, Coop Marknad AB, Stockholm
Mobil 070-593 19 16
E-post: hakan.johansson@coop.se

Ledamot
Ewelyn Persson, Coop-Konsum, Jönköping
Mobil 070-974 41 96
E-post: ewelyn.persson@kfgota.se

Ledamot
Rosie Karlsson, KF Stockholm
Mobil 070-253 13 48
E-post: rosie.k@kfstockholm.se

Ledamot
Jan Hedin (ersättare ordförande), Coop Nära Haga, Umeå
Mobil 070-342 76 65
E-post: jan.hedin@coopnord.se

Styrelsesuppleant
Vakant

Revisor
Anders Engström
Mobil 070-643 56 71
E-post: anders.b.engstrom@outlook.com

Revisorssuppleant
Per-Erik Nordh
Mobil 070-643 54 42
E-post: pe.nordh@bemail.se

Valberedning
Josef Nielsen, sammankallande
Mobil 070-695 55 56
E-post: josef.nielsen@kfgota.se

Lars Olofsson
Mobil 070-021 33 03
E-post: lars.olofsson@coopnord.se

Valinstruktion KTF







 



 


Webb producerad av Kamedia med easyWeb CMS